HydraFacial ile Cilt Bakımı Kadıköy


HyraFacial™ Nedir?

HyraFacial™, estetik teknolojisinde YENİ bir dönüm noktasıdır.  HyraFacial™, adını nem almaya sebep olmak anlamına gelen Hidrat kelimesinden alır.

Nemlendirme özelliği,  HyraFacial™ diğer tüm cilt yüzeyi yenileme işlemlerinden ayırır.  HyraFacial™, temizleyici, su arındırıcı ve nemlendirici cilt solüsyonlarıyla yeni cildi temizlerken aynı zamanda ölü deri hücrelerini ve kirleri yok eder. Tedavi, yumuşatıcı, tazeleyicidir. Tahrişe sebep olmaz ve hemen etki eder.

HyraFacial™ cildim için neden iyidir?

Hidrasyon, sağlıklı ve ışıldayan cilt için olmazsa olmazdır. Cilt tahrişinin, yaşlanma belirtilerini arttırdığı kanıtlanmıştır.  HyraFacial™ cilde nem veren ve tahriş etmeyen bir tedavidir.

HyraFacial™ tedavisi için ben de bir aday mıyım?

HyraFacial™ tedavisi tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. En hassas ciltler bile  HyraFacial™ tedavisi kolaylıkla tolere eder. Cilt bakım uzmanınız benzersiz cilt durumunuz için tedavi serumlarını özel olarak karıştırabilir. Cilt değerlendirme ve hassaslık testi için doktorunuza ya da cilt bakım danışmanınıza danışın.

Cildinizi Koruyun ve Yenileyin.

Tedavi ne kadar zaman alır? – Bekleme zamanı ya da ağrı var mıdır?

HyraFacial™ tedavisi, 15 dakika kadar az süren hızlı ve etkili bir tedavidir. İşlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissedilmez. Bu işlem çoğu kez ” bir boya fırçasının yüzde hafifçe gezinmesi” gibi bir his olarak tarif edilir. Tedaviden hemen sonra beklemeden makyajınızı yapabilir ve günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz.

Nasıl sonuçlar beklenmelidir? Sonuçları görmek için kaç  HyraFacial™ tedavisi gerekir? Sonuçlar ne kadar sürer?

Birçok insan, sadece bir tedaviden sonra bile, ciltten gözle görünür bir arınma ve pürüzsüz, ışıldayan cilt tonu elde ettiklerini bildirmektedir. Cildin yumuşaması ve hidrasyon, beş ile sekiz gün arasında bir süre boyunca, hatta daha uzun sürebilir. Altı tedavilik bir seriden sonra, kırışıklıkların, çizgilerin deri pigmentindeki artışın ve/veya yağlı/akneye meyilli bir cildin görünümünü iyileştirmek için haftada bir tedavi önerilir. İlk tedavi serisinden sonra, her iki-dört haftada bir  HyraFacial™ tedavisiyle sonuçlarınızı koruyup sürdürmek isteyebilirsiniz.

Etkili sonuçlar…

4 Haftalık hydrafacial uygulamaları dudak üstü, dudak kenarları ve alın bölgesi çizgilenmelerinde ciddi bir iyileşmeye gidilir. Ayrıca hyperpigmentasyon ve sonradan oluşan cilt lekelenmelerinde %40-60 oranında iyileşmeye gidilir. Bu sonuçlar lazerler gibi ablatif olmayan ve sosyal yaşantısından kişileri uzlaştırmadan kısa bir sürede hydrafacial uygulamalarıyla elde edilir.

Koruyun ve Yenileyin Cilt Sağlığınız için…

Bir cilt tedavisi sonrasında sonuçları koruyamıyorsanız bunun neresi iyidir ki! Seçebilecek bir çok ürün ve merkez varken, sizin merkezinizi diğerlerinden ayıran nedir? Bunun cevabı sonuçlarınız… Biz cilt sağlığının bir yaşam biçimi olduğuna inanıyoruz. Aylık düzeni yapılan bakımların sadece cildin görünümünü iyileştirmek için değil, genç, sağlıklı bir cilt için yapılması gereklidir. Hydra Facial Daily günlük ev bakım ürünleri klinik olarak formülize edilmiştir ve HydraFacial seanslarının sonuçlarını korumak ve her bakım sonrası daha da iyileştirmek içindir. Ürünlerin her biri özel ihtiyaçlara göre tasarlanmıştır. İçeriklerinde cilt tedavisi sırasında kullanılan etken maddelerin aynıları bulunmaktadır. HydraFacial sunan bir merkez olarak, bu çok özel devam ürünlerinin satış ve bulundurma haklarını da kazanmış olacaksınız. Ayrıca bizim de ürünlerin satışlarını ve müşterilerinize tanıtımını sağlamanız için size özel kampanyalarımız ve özel promosyonlarımız olacaktır.

Whatsapp

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara