Kadıköy Buz Lazer Epilasyon Merkezi


lazer epilasyon

Lazer epilasyonda Buz Lazer Devri…

En açık tüylerde bile etkili, ağrısız, acısız, dört mevsim her ten rengine uygulanabilen son teknoloji Buz Lazer epilasyon sistemi ile dünyanın en hızlı epilasyonu… İleri teknoloji soğutucu mekanizması sayesinde tamamen acısız bir sistem olan Buz Lazer Epilasyon ile ten renginiz, tüy renginiz ne olursa olsun istediğiniz sonucu elde edebilirsiniz!!

Buz Lazer Epilasyon nedir?

Alma Lasers tarafından geliştirilen FDA onaylı son teknoloji Buz Lazer , 810nm dalga boyunda bir diode lazer teknolojisiyle çalışır. Geliştirilmiş güçlü soğutucu mekanizması ve seri atışları sayesinde Diode Lazer cihazları arasında açık ara farkla en acısız sisteme sahiptir.

2x1cm’lik başlığı ile daha geniş alana uygulama yapabilen Buz Lazer özel buzdan başlığı ile uygulama anında uygulama alanına buz tutarak acıyı ve ağrıyı ortadan kaldırır, bu sırada cilt altı ısıtılarak kıl kökleri yakılır.

Buz Lazer Epilasyon kimlere uygulanabilir?

Kıl oluşumunu tamamlamış ve uygulamaya engel teşkil edebilecek herhangi bir sağlık problemi olmayan herkese uygulanabilir. Hamilelik dönemi içerisinde uygulama yapılmamaktadır.

Buz Lazer Epilasyon kaç seans uygulanır?

Seans süresi kişinin cilt rengi, kıl rengi, kılın kalınlığı ve yoğunluğuna bağlı olarak değişmektedir. Vücut ve yüz bölgesi ortalama 8 seans sürer. Kullanılan ilaçlar ve hormon bozukluğu gibi durumlar bu süreci arttırabilir.

Buz Lazer Epilasyonun seans süresi ne kadardır?

Epilasyon süresi yapılacak bölgenin büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Geniş alanlar ortalama 20-45 dakika sürebileceği gibi; bıyık, çene gibi küçük bölgeler 5 dakika gibi kısa sürede tamamlanır.

Buz Lazer Epilasyon hangi bölgelere uygulanabilir?

Koltuk altı bölgesi, genital bölge, bikini bölgesi, kol, bacak, sırt, çene, ense ve boyun bölgelerine lazer epilasyon uygulanabilmektedir.

Özellikle acı eşiği düşük ve kıl yapısı sert olan erkeklerde Buz Lazer sırt, ense, yanak üstü gibi zorlu bölgelerde ki istenmeyen tüylerde etkilidir. Ergonomik başlığı sayesinde erkekleri rahatsız eden kaş üstü ve kulak içi kılları üzerinde de etkilidir.

Dört mevsim epilasyon mümkün mü?

Buz Lazer her mevsim uygulanabilen bir yöntemdir. Bu yöntem koyu ve bronz ciltlere, sarı veya kızıl tüylere sahip olan kişilere de rahatlıkla uygulanabiliyor.

Buz Lazer Epilasyonun herhangi bir yan etkisi bulunmakta mıdır?

Buz Lazer Epilasyonun kalıcı bir yan etkisi yoktur. Uygulama sonrasında ciltte hassasiyet ve kızarıklık görülebilir. Bu etki de kısa süre içerisinde geçecektir.

Kadıköy Lazer Epilasyon Merkezi Adres Bilgilerimiz

Adres: Osmanağa Mah. Bahariye Cad. No:40/2 Kadıköy

Whatsapp

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!


Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara