Kalıcı Dipliner ve Eyeliner Uygulaması Ümraniye


Kalıcı dipliner işlemi yani sürme kirpik dibini koyulaştırarak bakışlara derinlik kazandıran uygulamadır. Eyeliner işlemi ise dipliner uygulamasına göre daha kalın, göz kapağı üzerine çizilen, kalınlığını kendiniz belirleyebileceğiniz kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Uygulama Sonrası Renk Değişimi Yaşanır mı?

Kullanılan pigmentlerde (boyalarda) ağır metal dioksitler bulunmadığından dolayı lacivertleşme grileşme vb olumsuz durumlar yaşanmaz zamanla kendi renginden açılarak çıkmaktadır.

Kalıcı Dipliner ve Eyeliner Arasındaki Farklar Nelerdir?

Kalıcı dipliner işlemi kirpik dibini koyulaştırarak bakışlara derinlik kazandıran uygulamadır. Eyeliner işlemi ise dipliner uygulamasına göre daha kalın göz kapağı üzerine çizilen kalınlığını kendiniz belirleyebileceğiniz kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Kalıcılık Süresi Nedir?

İşlemin kalıcılık süresi cilt tipine göre 2-3sene aralığındadır gerekliyse 1ay sonunda rötuş işlemi yapılabilir.

Hamile veya Emziren Kadınlar Yaptırabilir mi?

Kullanılan pigment içeriginde herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır tamamen su bazlı ve kullanılan renkler bitki özlerinden elde edildiğinden dolayı herhangi bir sakıncası bulunmaz yinede doktorlarına danışmalarını tavsiye ediyoruz.

İşlem Sırasında Ağrı veya Acı Hissedilir mi?

Uygulama sırasında kullanılan güçlü anestezik kremler sayesinde herhangi acı hissi yaşanmaz işlem sonrasında hassas cilt tipine bağlı hafif şişme olabilir yarım saat içerisinde inmeye başlar.

Whatsapp

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!


    Messenger

    Uzmana Sor

    WhatsApp

    Şimdi Ara