Kalıcı Makyaj Uygulaması


Kaş kontür uygulamasının kalıcılık süresi 2 ile 3 sene arasında değişmektedir. Kaşlar uygulama öncesinde özel bir solisyon ile uyuşturulur, bu sayede acı hissi en aza indirilir. Deri altına enjekte edilen kaş boyası kaşların daha dolgun ve düzgün gözükmesini sağlar. Kaş kontür uygulamasının deneyimli kişiler tarafından kaliteli ürünlerle yapılması gerekir. Sonuçtan memnun olunmadığı taktirde sildirme işlemi de uygulanabilir.

Kalıcı Makyaj Nedir?

Kalıcı makyaj örneğin dudaklarınızın daha belirgin ve dolgun gözükmesi için kullanılan bir uygulamadır.

Dudak kontürü genellikle asimetri bozukluğu olan dudaklara, ince dudakları belirginleştirmek isteyenlere, ilerleyen yaşlarda oluşan dudaklarda oluşan renk kaybını gidermek isteyenlere, ruj kullanırken zorluk çekenlere ve sürekli olarak dudakların doğal ve canlı tonda gözükmesini isteyenlere uygulanır. Uygulama esnasında bir renk belirlenir. Sonrasında dudak çizgisi belirginleştirilir. Bu uygulama da diğer kalıcı makyaj uygulamaları gibi 2 yıl kalıcı olup belirginliğini yitirdiğinde arzu edildiği zaman tekrar uygulanabilir.

Kalıcı Makyaj Yaptıranların Dikkat Etmesi Gerekenler

Kalıcı makyajın asıl amacı; bakımlı görünmektir; ancak kalıcı makyaj yaptıran bir kişi makyajlı gibi görünmemelidir. Hatlarınızın ortaya çıkması ve doğal olması kalıcı makyajın en önemli noktasıdır. Kalıcı makyaj uygulamasından sonra insanlar sizi yüzünüzde çıkarılabilir makyajınız yokken gördüğünde; ne kadar doğal bir güzelliğe ve ne kadar hoş yüz hatlarına sahip olduğunuzu düşünmelidir. Tüm bunları hesaba katıp kalıcı makyaj yaptırdıktan sonra dikkat etmeniz gereken bir takım şeyler vardır;

Uygulama yapıldıktan sonra 24 saat boyunca su ile temas edilmemeli, 1 hafta denize girilmemelidir. 1 hafta işlem yapılmış bölgeye kozmetik ürün uygulanmamalı, güneşe çıkılmamalı, solaryumdan ve cilt bakımından uzak durulmalıdır. Kalıcı makyajdan sonra eğer uygulama olan bölgelerde kabuk oluşumu olursa kesinlikle koparılmamalıdır.

Kalıcı Eyeliner

Eyeliner makyaj uygulaması sonrasında alt ve üst kirpiklerin renklendirilmesi ve belirginleştirilmesi sağlanır. Kalıcı Eyeliner uygulaması genellikle göz üzerinde belirginlik ve hafif bir çizgi isteyenlere, kalem çekerken zorlanan kişilere, bir sebepten dolayı kirpikleri azalanlara ve lens kullanan kişilere uygulanır.

Whatsapp

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!


    Messenger

    Uzmana Sor

    WhatsApp

    Şimdi Ara