Kartal Lazer Epilasyon Merkezi


lazer epilasyon

Kartal Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon işlemi; lazer ışınlarının, kıl köküne ulaştırılarak kıl hücresinin hasarlandırılması ve yeni kıl üretiminin engellenmesinin sağlanmasıdır.
Bu işlem profesyonel cihazlar ve uzman kişilerce uygulanacak ciddi bir tedavidir.

İnsan vücudunda yer alan kılların oluşum süreçleri üç evre izlemektedir. ”Anagen” evresi kılın aktif dönemidir ve bu evrede yapılan lazer uygulaması kıl kökünün bir daha kıl üretmeyecek şekilde hasarlandırılmasını sağlar. Ancak bu uygulama esnasında aktif olmayan (“Katagen” ve “Telogen”) evresindeki kıllar uygulamadan etkilenmezler.

Uygulama yapılan bölgedeki tüm kılların işlenebilmesi için “Anagen” evresinin yakalanması gerekir. Dolayısıyla birkaç seans sonra istenen sonuç elde edilebilir. Seans sayısı kişiden kişiye; kişinin kıl rengi, kıl kalınlığı, ten rengi ve hormonal durumuna bağlı olarak bölgeden bölgeye değişebilir.

Lazer Epilasyon yaptırmak isteyen hastalarımız öncelikle uzmanımız tarafından muayane edilir. Daha sonra kişinin kıl yapısı ve kıllanma özelliklerine göre gerekirse hormon profiline bakılır.Kişiye özel uygun olan lazer protokolü belirlenir.

Lazer, iyonize olmamış bir enerji olup kıl hücresinde mutasyona neden olmaz. Bu nedenle sağlık açısından bir zarar söz konusu değildir.

Kartal Lazer Epilasyon Merkezi : Renew Estetik ve Güzellik Merkezi

Whatsapp

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!


Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara