Kurtköy Lazer Epilasyon Merkezi


Kurtköy Lazer Epilasyon

Hiç birimiz vücudumuzda büyük bir kıl birikintisi ile yaşamaktan memnun kalmayız, ama şöyle bir şey var ki, vücudumuz bazılarımız için adil davranmıyor. Sırtta, omuzlarda, kollarda ve kıl gözelerinin çok az geliştiği kısımlarda kılların çıkması normal gözükmez. Bunun için lazer epilasyon yöntemini tavsiye etmektedirler. Lazer epilasyon yöntemi ile istenilmeyen bölgelerde kılların çıkması durdurulur ve kalıcı sonuç doğurur.

Lazer Epilasyon Yöntemleri

Bu şekilde ağda ve benzeri yöntemlerden ziyade kalıcı bir etki verdiği için daha çok uygun görülür. Ağda gibi yöntemler ancak bir ay kadar etkili olur. Bir ay geçtikten sonra tekrar kıllar çıkmaya başlar ancak lazer epilasyon uygulanırsa kökten ve temelli sonuç bulur.

Lazer epilasyon yöntemi belli bir süreçte yapılmaktadır. Hastanın belirli bir bölgesine uygulanan lazer epilasyon yöntemi hasta kontrole gelerek buna göre belirli bir süreç belirlenir.

Lazer epilasyon yöntemlerinde tedavi uygulanacak bölgede lazer yardımıyla ilk seanslarda kıllar yakılır ve ilerleyen seanslarda bu bölgelerdeki kıl kökleri yakılmaya başlanarak burada tekrardan tüy çıkması kesin bir şekilde engellenir. Bu yöntem sayesinde yazın sıcağında kıllarınızı saklamak için uzun kollu tişörtler giymek yerine, kısa kollu tişörtler ile kendinize eziyet etmekten kurtulursunuz. Kadınlar açısından bakıldığında da yüzde çıkan tüyler bir kadının kâbusudur ve bu güzel görünmelerini etkileyebilir. Aynı şekilde uygulanacak bir lazer epilasyon yöntemi ile dört ila beş seans sonrasında tüy problemi tamamen çözümlenecektir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yüzün güzelliğini gösteren şeyler arasında en ön sıralarda geldiği bir gerçektir ki, hem kadın hem erkek için yüzün istenmeyen bölgelerinde çıkan tüyler güzelliği baltalar, ancak lazer epilasyonu ile bunun önüne geçin ve istenmeyen tüylerinize veda edin.

Whatsapp

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Messenger

Uzmana Sor

WhatsApp

Şimdi Ara