Pendik Lazer Epilasyon Şubemiz

Lazer epilasyon, lazer ışınları yardımı ile istenmeyen tüylerin kalıcı olarak ortadan kaldırılmasını sağlayan işlemdir. Ortalama 5 ile 8 seans civarı süren bu uygulamada kıl ve cilt tipine bağlı olarak süre değişkenlik gösterebilir. Uzman estetisyenler eşliğinde yapılan uygulamada elde edilen sonuç, kişiye göre farklılık gösterebilir.

Kurumumuzda kullanılan son teknoloji lazer epilasyon cihazları sayesinde; ince veya kalın tüm tüy çeşitlerinde ve açık ya da koyu tüm ten renklerinde artık çözüm almak mümkün. Üstelik geliştirilmiş sistem, yepyeni özelliği sayesinde bronz tenlerde dahi zararsız bir sonuç sunuyor.

Kadınlarda Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri

Kadınları istenmeyen tüylerden kurtararak büyük bir rahatlığa kavuşturan lazer epilasyonun uygulandığı bölgeler: Koltuk altı, genital bölge, bikini bölgesi, bacak ve yüz.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Uygulama Bölgeleri

Lazer epilasyon, artık sadece kadınların tercih ettiği bir uygulama değil. Erkekler arasında da hayli popüler olan lazer epilasyonda en çok tercih edilen uygulama bölgeleri: Sırt, göğüs, kol, bıyık, çene, ense, sakal üstü ve boyun.

Renew Estetik Merkezi’nde bu uygulamadan, doktor kontrolünde ve estetik uzmanı eşliğinde gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Bu hizmet merkezimizde verilmektedir. Siz de bu hizmetimizden faydalanmak veya aklınızdaki soruları bizimle paylaşmak isterseniz 0(216) 443 33 31 telefon numarasından bizi arayabilir, 0507 485 70 02 Whatsapp numaramızdan bize yazabilir veya yandaki formdan hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arzu ederseniz Batı Mahallesi Dr. Orhan Maltepe Cad. Ararat Apt.No:45/6 D:2 Pendik adresimizde de size bir kahve ikram edebiliriz.