Dipliner ve Eyeliner Uygulaması Kadıköy


Kalıcı dipliner işlemi yani sürme kirpik dibini koyulaştırarak bakışlara derinlik kazandıran uygulamadır. Eyeliner işlemi ise dipliner uygulamasına göre daha kalın, göz kapağı üzerine çizilen, kalınlığını kendiniz belirleyebileceğiniz kalıcı makyaj uygulamasıdır. Uygulama Sonrası Renk Değişimi Yaşanır mı ? Kullanılan pigmentlerde (boyalarda) ağır metal dioksitler bulunmadığından dolayı lacivertleşme grileşme vb olumsuz durumlar yaşanmaz zamanla kendi renginden açılarak çıkmaktadır. Kalıcı Dipliner Caiz midir ? Uygulamada kullanılan boya maddesi ömür boyu kalıcı dövme gibi derinin altına değil üst kısmına uygulanmakta olup rengi dışarı verdiği için herhangi bir abdest alma durumunu negatif etkilemez, haliyle caizdir.

Kalıcı Dipliner ve Eyeliner Uygulaması Arasındaki Fark Nedir?

Kalıcı dipliner işlemi kirpik dibini koyulaştırarak bakışlara derinlik kazandıran Uygulamadır. eyeliner işlemi ise dipliner uygulamasına göre daha kalın göz kapağı üzerine çizilen kalınlığını kendiniz belirleyebileceğiniz kalıcı makyaj uygulamasıdır.

Hamile veya Emziren Kadınlar Yaptırabilir mi?

Kullanılan pigment içeriğinde herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır tamamen su bazlı ve kullanılan renkler bitki özlerinden elde edildiğinden dolayı herhangi bir sakıncası bulunmaz yinede doktorlarına danışmalarını tavsiye ediyoruz.

İşlem Sırasında Acı ve Şişlik Yaşanır mı?

Uygulama sırasında kullanılan güçlü anestejik kremler sayesinde herhangi acı hissi yaşanmaz işlem sonrasında hassas cilt tipine bağlı hafif şişme olabilir yarım saat içerisinde inmeye başlar.

İşlemden Sonra Nelere Dikkat Edimelidir?

İşlemden sonra ilk 24 saat su değdirilmemelidir. İlk 1 hafta boyunca kuruluk oluştukça kabuklanma yaşanmaması için göz pomadı uygulanabilir.

Whatsapp

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!


    Messenger

    Uzmana Sor

    WhatsApp

    Şimdi Ara