Buz Epilasyon


epilasyon

Buz Epilasyon ile 4 Mevsim Epilasyon
İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en sağlıklı ve kalıcı yöntemi olan epilasyon, günümüzün en çok tercih edilen yaygın prosedürlerinden biridir. 1997 yılında FDA onayı alan epilasyon 20 yılı aşkın süredir tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. Kişinin kendisini daha özgür ve güvende hissetmesini sağlayan epilasyona ilgi her geçen gün artmaktadır.

Bronz Ten Buz Epilasyon Teknolojisi İçin uygun mu?

Yeni nesil epilasyon teknolojilerine en önemli farkı tüm ten renklerine uygunluğundur. Dört mevsim boyunca ten renginiz ne kadar koyu olursa olsun Buz Epilasyon sisteminden faydalanabilirsiniz.

Buz Epilasyon, hangi mevsimde yapılabiliyor?

Buz epilasyondan her mevsim faydalanabilirsiniz. Eski sistem epilasyon sistemleri ten rengi koyulaştıkça etkisi de azalırdı. Koyu tenlerde bile etkili sonuçlar almanızı sağlayan Buz epilasyon sistem ile bronz tene sahip olduğunuzda uygulamadan faydalanabilirsiniz.

Yüzüm için bu yeni sistemden faydalanabilir mi?

Yüzdeki tüylerde eski nesil epilasyon sistemlerinin faydalı olmamasının başlıca nedeni yüzdeki bulunan tüylerin çok açık renk ve daha ince olmasıdır. Eski nesil epilasyon uygulama yapıldığında yüzde tetikleme yaptığı gözlemlenmiştir. Buz Epilasyon ,yüzdeki en ince ve en açık tüylerde bile etkili olan bir teknolojiye sahiptir. Yüzdeki tüylerle uygulama yapılacak bölgelerin çok küçük olması eski epilasyon sistemlerinin aplikasyon başlıklarının bu bölgelere uygulama yapılamayacak kadar büyük olmasıydı. Buz epilasyon sistemi ile kaş arası gibi daha küçük bölgeler için tasarlanmış başlıklara sahiptir.

Cildim istediğim kadar pürüzsüz değil?

İnce ve açık renk tüylerde eski nesil sistemlerin etkili olmaması, uygulama tamamlandıktan sonra pürüzsüz bir sonuç ulaşılması zorlaştırıyordu. Buz epilasyon teknoloji ise tüm tüylere etki olduğunda çok daha pürüzsüz bir sonuç alınmasını sağlıyor.

Kaç seans gerekiyor?

Altı hafta aralıkla 3-5 seans arası bazı danışanlara yeterli gelirken, klinik araştırmalarda pürüzsüz etki yaratmak için genelde 6 seans yaptırmasının gerektiğini gösteriyor. Tüm vücut epilasyon uygulaması bu yeni sistemde yarı yarıya azalıyor.

İşlem sırasında acı var mı?

Buz epilasyon sisteminin eski nesil epilasyon uygulamalarına göre en belirgin farkı çok daha konforlu ve acısız olmasıdır. Bikini bölgesi gibi en hassas yerlerde bile canınız acımayacak. Özellikle acı eşiği çok düşük olan kadın ve erkeklerde bile en çok tercih edilen sistem Buz Epilasyon dur.

Whatsapp

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!


    Messenger

    Uzmana Sor

    WhatsApp

    Şimdi Ara