Dudak Kontürü Uygulaması Pendik


Güzellik endüstrisinin en yeni gelişmelerinden bir tanesi olan dudak kontür, giderek yaygınlaşıyor. Dudak kontür, dolguya gerek kalmadan daima dolgun dudaklar elde etmenin kolay yoludur. Dolgu uygulamasındaki gibi deri altına değil, derinin üst kısmına yapılan bu uygulama sayesinde; çok daha kolay bir şekilde dudaklarınızı şekillendirmiş olacaksınız. Doğal dudak tonlarının dudak çizgisi ve dudak içine uygulanması ile elde edilir.

Dudak Dolgusuna Alternatif!

Dudaklarınızın şeklini değiştirmek istiyorsunuz, ancak dolguya cesaretiniz yok. Dudaklarınızın içine enjeksiyon yaptırmak yerine, dudak kontürünü tercih edebilirsiniz! Dolgu uygulamasındaki gibi deri altına değil, derinin üst kısmına yapılan bu uygulama sayesinde; çok daha kolay bir şekilde dudaklarınızı şekillendirmiş olacaksınız

Dudak Kontür Nasıl Yapılır?

Kontür makyajda her zaman yenilikleri yakından takip eden Ergül Keskin Conture Make Up Stüdyo, dudak kontürü konusunda da oldukça başarılı bir sonuç ortaya koyuyor. Öncelikle işlemi yaptırmak isteyen kişi ile renk konusuna karar verilir. Bu noktada seçilecek renk, dudağın kendi tonundan, dudak makyajı modasında ön plana çıkan renklere kadar birbirinden farklı tonlarda olabilir. Renge karar verildikten sonra, yine kişinin istekleri ön planda tutularak dudak şekline karar verilir. İnce dudakları bu işlem sayesinde daha dolgun göstermek de bu şekilde mümkün olur. Öncelikle dudakları çerçeveleyen ve genellikle dudak kaleminin uygulandığı kısım belirginleştirilir. Sonrasında dudakların içerisi doldurulur.

Dudak kontür işlemi uygulama bölgesinin hassasiyeti nedeni ile hafif ağrılı olarak gerçekleşen bir işlemdir. İşlem süresi istenilen modele bağlı olarak 2 ila 2.5 saat arasında sürmektedir. Dudak kontür işlemi uygulandıktan 20 gün sonra, rötuş yapılması gerekmektedir. Kişinin seçtiği renge, modele ve yapısal özelliklerine bağlı olarak 3 ila 5 yıl kalıcılığı vardır.

Liplight Dudak Uygulaması

Dudak kontürüne ek olarak, dudakları daha cazibeli hale getirmek için yapılan bir başka uygulama da Liplight Dudak Uygulamasıdır. Dudak çizgisinin üst kısmına açık tonlarla yapılan bu uygulama, dudakların daha dolgun görünmesine yardımcı olur. Dudak formunun netleşmesi ve belirginleşmesi için tercih edilen bir uygulamadır. Bu uygulama, dudak kontüründen ayrı olarak gerçekleştirilmekedir.

İnsan yüzünün en dikkat çeken parçalarından bir tanesi de dudaklardır. Birbirleri ile konuşurken insanlar gözlere olduğu kadar dudaklara da dikkat ederler. Güzelliğin de tamamlayıcısı olan dudaklar, makyaj yaparken de her daim on plandadır. Dolgun bir yapıya sahip, sağlıklı bir renkte dudaklar; her yüze yakışır, güzelliği ön plana çıkarır. Dudaklarınızın güzelliğine güzellik katmak için size önerimiz, dudak kontür uygulaması!

Dudaklar Her Zaman Ön Planda

Makyajın en önemli unsurlarından bir tanesi, şüphesiz dudaklarda gerçekleşiyor. Pek çok kişi için tek bir ruj sürmek, bütün ifadeyi değiştirebiliyor. Üstelik dudaklara makyaj yapmak, tarihin en erken dönemlerine dayanan bir alışkanlıktır. Sümerliler zamanında, hem kadınlar hem de erkekler dudaklarını renklendirmek için çeşitli yöntemler kullanmaktaydılar. Ünlü Antik Mısır kraliçesi Kleopatra, dudaklarına verdiği önemle bilinirdi. O zamanlardan beri dudaklara uygulanan makyaj, farklı trendlerle şekillendi. Kimi zaman kan kırmızısı dudaklar, kimi zaman daha da köyü renkler, kimi zaman masum pembeler ve doğal şeftaliler ön plandaydı. Şimdilerdeyse, kişinin kendi güzelliğini ön plana çıkaran, dudağın kendi renginde “nude” dudak makyaj uygulamaları tercih ediliyor. Dudak kontür uygulaması de, doğal makyaj sevenlerin hayatını kolaylaştıracak benzersiz bir yöntem olarak ön plana çıkıyor.

Dudak Kontürü Ne İşe Yarar?

Dudak kontürü, yüzün en önemli parçası olan dudakları ön plana çıkarmaktadır. Muntazam bir dudak çizgisi ile yüze eşit ve kusursuz bir ifade kazandırmaktadır. Gençlik yıllarında pek yok kişinin dudakları kendi doğal rengindedir. Metabolizmanın hızlı çalıştığı ve kan dolaşımının süratli bir şekilde gerçekleştiği bu yıllarda, dudaklar ten ile uyumlu hoş bir tona sahiptir. Yıllar geçtikçe dudakların rengi solmaya başlar. Dudak kontürü bu gibi sorunlar yaşayan kişiler için anahtar niteliğinde bir çözümdür. Bunun yanısıra, doğuştan ya da sonradan gerçekleşen şekil bozuklukları için de çözüm niteliğinde olabilir. Yüzde dudaklar ve çehrenin geri kalanı ile boyutsal anlamda bir eşitlik sağlayarak daha simetrik ve göze hoş gelen bir görüntü elde etmenizi sağlar.

Whatsapp

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!


    Messenger

    Uzmana Sor

    WhatsApp

    Şimdi Ara