Bölgesel İncelme


Genellikle genetik nedenlerin etkisiyle vücudumuzun belirli bölgelerinde daha fazla biriken yağlar, bölgesel fazlalıklar olarak karşımıza çıkarlar. Orantısız bir görünüme neden olan bu yağlar, göbek, basen, popo, kalça ve bacakların üst tarafında toplanırlar. Diyet programlarının her zaman sonuç vermediği bu tarz problemler için farklı bölgesel incelme yöntemleri giderek artan bir biçimde tercih edilmektedir.

Bölgesel incelme seans sayılarını uzmanların vücudunuzu değerlendirmesi ile belirlenecektir. Kilo problemi olan hastaların bölgesel incelme işlemine bir diyet programı ile birlikte alınması gerekebilir. Böylelikle vücut şekillendirme yöntemlerinin etkisinin daha kalıcı olması sağlanmaktadır.

Bölgesel incelme yöntemlerle bölgesel zayıflama kombine uygulamalar ve modern tıp teknikler uygulandığında faydalı sonuçlar verebildiği görülmektedir. Karın cildinde gevşeme olan adaylarda beraberinde tedavi uygulanarak karın cildinin kasa yapışması ve daha gergin durması sağlanabilmektedir.

İşlemin maliyeti yapılacak bölge genişliğine ve periyodik tekrarına göre değişir. Bilgilendirme amaçlı, ücretsiz bir muayene ve ön görüşme için merkezimizden uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Whatsapp

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!


    Messenger

    Uzmana Sor

    WhatsApp

    Şimdi Ara