Kirpik Lifting Uygulaması Ümraniye


Kirpik Lifting adından da anlaşılacağı üzere kirpikleri kaldırmak ve kıvırmak anlamına geliyor. Kendi doğal kirpiklerinizi kıvırarak daha uzun, daha dolgun hale gelmesini sağlamak ve canlı bakışlar elde etmek için yapılan bir işlemdir.

Kirpik Lifting Nedir ?

Kirpik Lifting, kirpik permasında uygulanan bigudi yöntemini kullanmadan, kirpiklerin özel bir teknik ile uzun süre kalıcı olarak kıvrılması işlemidir.
Sonuç; Daha uzun, daha dolgun kirpikler ve muhteşem kıvrımlar.

Kirpik Lifting Uygulamasını Kimler Tercih Etmeli ?

 

Hassas ya da alerjik göz yapısına sahip kişiler gözlerini sıklıkla ovuştururlar ve kaşırlar, hatta en kaliteli makyaj malzemesini dahi kullanamazlar çünkü gözleri hemen sulanır ve kızarır. Ancak etkileyici bakışlara sahip olmayı herkes gibi onlar da ister. Bu durumda ipek kirpik uygulaması dayanıklılık bakımından uygun olmayacaktır. Kirpik lifting uygulaması ise rimele gerek kalmadan mevcut kirpikleri daha kıvrık ve dolgun göstereceğinden, sonrasında da hiçbir ilave ürün kullanımına gerek kalmayacağından en ideal çözümdür.

 

Daha önce ipek kirpik uygulaması yaptırmış ve uzun süre memnun kullanmış kişilerin uzmanın uygun gördüğü zaman aralıklarında ipek kirpikleri çıkarttırarak kirpiklerini dinlendirmesi önerilir. Bu ara dönem ipek kirpiğin yoğunluğuna gözü alışmış bayanlar için oldukça zorlu geçer. İpek kirpik kullanılan dönemde kirpikler üzerlerinde sürekli ağırlık olduğu için az da olsa kendi mevcut kıvrımlarını kaybedebilirler. Ancak endişe edilecek bir durum yok 4-5 gün gibi kısa bir sürede tekrar eski haline kavuşacaklardır. Bu dönemde eski kıvrıklığı bile kişiyi tatmin etmeyebilir. Kirpik lifting uygulaması yine bu ara dönem için çok uygun bir işlemdir. Kirpik lifting işlemi sonrasında dilediğiniz zaman kirpiklerinizin üzerine yine ipek kirpik yaptırabilirsiniz.

 

Bayanlar kadar beyler de daha etkileyici bakışlara sahip olmayı isterler. Erkeklerin rimel ya da ipek kirpik uygulaması yaptırmaları uygun olmayacağından, tamamen doğal olması sebebiyle kendi mevcut kirpiklerini daha yoğun ve kıvrımlı hale getirecek kirpik lifting uygulamamızı beğenerek kullanmaktadırlar.

Kirpik Lifting ve Kirpik Lifting Keratin Bakımı

 

Kirpik Lifting keratin bakım, ‘Kirpik lifting’ ve en eski sistem olan kirpik permasına nazaran en son çıkan kirpik bakımıdır. Onarıcı etkiye sahip en doğal bakımdır. Losyonların içeriğinde kirpik çapını genişleten bir etkisi vardır. Böylelikle kirpik yapınıza göre daha kalın, uzun, kıvrık ve bakımlı kirpiklere 3 ay boyunca sahip olabiliyorsunuz.

 

Uygulama süresi bir buçuk saat. Bakım esnasında gözleriniz açık kalabilir, kesinlikle göz yakmaz, zarar vermez, alerjik göze uygulama yapılmasında bir sakıncası yoktur. Uygulamadan sonra kirpikler 24 saat boyunca suya, buhara maruz kalmamalı. Tek bakımı ise; sadece onları her gün taramak olacak! Acils Kirpik Lifting Bakım, bakışlarınızı değiştirip canlandırmak, gözlerinizi büyütüp bakışlarınızı değiştirmek için üretilmiştir. Keratin bakım, başka bir uygulamadan zarar görmüş kirpikler ve kirpikleri dökülenler için muhteşem bir bakım…

 

Ortalama 3.ve 4. uygulamadan sonra kirpiklerinizde gözle görülür kalınlaşma ve uzama kaydediliyor. Evde kullanmanız için ise uzmanınız sizlere keratin maskaranızı sunabilir böylelikle, kirpiklerinizin hızlı bir şekilde uzamasını sağlar ve doğal yenilenme döngüsünde daha da güçlü kirpiklere kavuşursunuz. Lash up keratin maskara renksiz ve çift uçludur. Bir tarafı kirpik bakımı için kirpiklerinizi güçlendirir, diğer tarafı ise kirpiklerinizi daha uzun, dolgun ve sağlıklı hale getirir.

 

Düzenli kullanıldığında 1 ay içerisinde kirpiklerinizi uzatıyor. Kullananların yüzde 100’ü sürekli kullandıklarında 3 hafta içinde kirpiklerinde bir iyileşme olduğunu onaylıyor.

Whatsapp

FİYAT ALMAK İÇİN WHATSAPP ARACILIĞIYLA BİZE BİR MESAJ GÖNDERİN!

Fiyat Bilgisi Almak için Lütfen Formu Doldurunuz!


    Messenger

    Uzmana Sor

    WhatsApp

    Şimdi Ara